השאירו פרטים ונחזור אליכם

 
הצטרפו לניוזלטר שלנו וקבלו עדכונים
שם מלא
יש להקליד שם מלא

כתובת מייל
יש להקליד כתובת מייל תקינה

Invalid Input

פסיכותרפיה דינאמית - אודות התכנית

אם מעניין אותך להתעמק בתיאוריות הקלאסיות ובתיאוריות בנות ימינו, להתעכב על ההיבטים הטכניים והיישומיים הנגזרים מהן, ולחוש את הקשר בין אלה לבין החוויות הבלתי אמצעיות המתעוררות בקליניקה, אנו מזמינים אותך לעשות זאת איתנו, בתכנית ללימודי פסיכותרפיה בגישה דינאמית של מכון מגיד.

מטפלים דינאמיים מקיימים בתוכם דיאלוג מתמשך, אינטימי, סוער ויצירתי בין ידע תיאורטי לבין חוויות ייחודיות, אישיות ורגשיות. מושגים תיאורטיים, טכניקות ספציפיות וידע אמפירי משמשים בסיס ורקע לחוויות הקליניות. אלה, מצדן, מעוררות תחושות שלא תמיד קל לצקת למילים, חושפות תופעות שאינן קשורות בהכרח במושגים ברורים דיים או ברגשות מובחנים עד תום. בריקוד זה הידע התיאורטי מעשיר את החוויה והחוויה מצדה מאתגרת את הידע. מהמתח בין הידוע לנחווה נולדות משגות חדשות ומתעצבת הזהות המקצועית האישית והשדה המקצועי כולו.

השדות התיאורטיים הדינאמיים השונים משמשים בדרכים מגוונות. לעתים הם מאפשרים להבין תופעות נפשיות חריגות, לעתים הם מאפשרים להבין היבטים שונים של אותו האדם - רגעי חוויה או צירי התפתחות - ולעתים הם מאפשרים לנווט את הדרך הטיפולית או אפילו להיחלץ מסבך רגשי שמתעורר במטפל.

סגל המרצים והמדריכים מושתת על אנשי מקצוע בכירים, מהמובילים בתחומם. התלמידים הינם בעלי הכשרה אקדמית וניסיון קליני בתחומים טיפוליים שונים. הלימודים מגוונים מאד, ונתמכים בהדרכה בחברותא ובהדרכות אישיות.
כל אלה מהווים מעטפת של מרצים, מדריכים ועמיתים שיאפשרו חיפוש יצירתי אחרי הקול האישי במבנה הרב-קולי, ויהוו מצע להעשרת ההתפתחות ולהמשך גיבוש הזהות המקצועית.

למידע ולהרשמה 

טלפון 03-6996712 כתובת דוא"ל  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.    

ביה"ס לפסיכותרפיה שומר לעצמו את הזכות לערוך שינויים ט.ל.ח