חיפוש

 CFO הכשרת מנהלי כספים

התכנית להכשרת מנהלי כספים CFO - בוגרינו ממליצים

" התכנית מעשירה, מגוונת ועניינית וסייעה לי בהעמקת הידע בנושאי שוק ההון ומדרוג, מימון, מיסוי, רגולציה ומיזוגים ורכישות. מומלץ בחום ".
רו"ח ליאת בר-זיו אלפרוביץ - דירקטורית, טבע תעשיות פרמצבטיות

" התכנית הועברה על-ידי מרצים בעלי ניסיון וידע ונתנה לי חשיפה לכלים חדשים וידע הנדרשים לתפקיד ה-CFO בארגון ".
רו"ח יובל בנישתי - חשב ראשי , מיטב דש השקעות בע"מ

" התכנית איפשרה חשיפה לעולם ניהול הכספים עם נגיעות מגוונות מהעולם. איכות המרצים ורמת התוכן היו מצוינים".
רו"ח אביגיל קולנדר - חשבת, אקסלנס השקעות

" קורס ייחודי ,מקצועי ומעשיר המעניק הבנה מזוויות שונות אל הנעשה מאחורי הקלעים במגזר העסקי במגוון נושאים. הקורס מעניק זווית ראייה שונה לרגולטור הצופה לעבר המגזר העסקי".
רו"ח דרור נגר-הלוי - מנהל כספים, בנק ישראל

"תכנית הלימודים מקיפה, מובנית ומורכבת הן מאלמנטים תיאורטיים והן מפרקטיקה וניסיון של המרצים, אשר תורמים להרחבת האופקים במגוון רחב של אספקטים בעבודת ה- CFO".
מר ארז יוסף - משנה למנכ"ל בנק הפועלים, מנהל חטיבת COO, אסטרטגיה, משאבים ותפעול

"התכנית מארחת סמנכ"לי כספים מהחברות המובילות במשק, המביאים את הראייה הייחודית והרעננה שלהם על עולם הכספים. הלימודים סייעו לי לפתח את כישוריי האישיים, תוך מתן כלים ניהוליים ומקצועיים איכותיים המהווים את חוד החנית בתחום ניהול הכספים המודרני" .
רו"ח אורית סמית - חשבת האוניברסיטה העברית ירושלים

"הקורס תרם רבות ברמה הפרקטית היות והועלו נושאים שעימם מתמודדים מנהלי הכספים מדי יום. הקורס מעניין, מעשיר ומרחיב אופקים".
גב' חגית אונגר - מנהלת מחלקה כלכלית EMC

"נהניתי מאוד מהשתתפותי בקורס, הקורס הכיל 'טעימות' ממגוון רחב של אספקטים איתם אמור להתמודד סמנכ"ל הכספים בחברה. התקבל הרושם שתכנית הקורס הוכנה מתוך מחשבה רבה וכי המרצים נבחרו בקפידה, תוך מתן דגש על שילוב אופטימלי של העשרה תיאורטית וידע מעשי. אפשר לומר שמכל שיעור למדתי לפחות עניין אחד שיכול לשמש אותי בעבודתי הנוכחית ובתפקידיי העתידיים" .
מר אלי אלבז- מנהל מחלקה כלכלית, כימיקלים לישראל בע"מ

" במסגרת התכנית רכשתי ידע רב ומקצועי ממיטב המרצים ומנהלי הכספים שכיהנו בתפקיד CFO מספר שנים, אשר היו מוכנים להעביר לנו את סיפורי ההצלחה והדרך הנכונה להצלחה בכדי לכהן בתפקיד CFO. התכנית מושקעת, מגוונת ומעשירה. אני ממליץ בחום על תכנית המשך לבוגרי התכנית אשר מכילה פרקטיקה וביצועים למתקדמים".
רו"ח ג'וני זעאתרה- חשב , חברת רמידור ביומד בע"מ
 

" הקורס נתן העשרה בתחום ניהול הכספים במהלכו הייתה חשיפה מעניינת ומגוונת למנהלים בכירים בתחום שהראו זוויות מעניינות ומגוונות בתפקיד ה- CFOואת השינויים שחלים בו בהתאם לתפיסות חדשות בעולם העסקים".
רו"ח קרן דהן- חשבת , חברת זרעים גדרה בע"מ -syngenta
 

" האווירה הייתה נהדרת, העמיתים לקורס היו נהדרים, היה לפחות משהו אחד מכל יום של מפגש שלקחתי לעצמי ויש דברים שאיישם בשטח להמשך הקריירה".
רו"ח שלומי גלבנדורף- חשב חברה, אופגל תעשיות אופטרוניות בע"מ
 

" קורס ייחודי המעניק חשיפה לעבודת ה-CFO בתחומים מגוונים תוך שימת דגש על אתגרים מקצועיים וניהוליים, קונפליקטים ומורכבויות בביצוע התפקיד. כל אלה מהפרקטיקה וניסיון רב השנים של מיטב סמנכ"לי הכספים בישראל כמו גם מרצים מומחים בעלי שם המעשירים את הידע כל אחד בתחומו" .
מר שלומי מורדוך- כלכלן בכיר, מפרולייט

" הקורס מעניק ידע וטכניקות עבודה שוטפת ממספר זוויות לרבות מנהל הכספים, מנכ"ל, רגולציה, אנליסטים, אקדמיה, יועצים שונים ועוד.כל אלו מאפשרים לעוסקים בתחום מנהל כספים להשיג רמה מקצועית ומיומנות אישית גבוהה ובכך לתרום לכל ארגון עסקי.
היה קורס מעניין, עם חברה מצוינת - מאוד חשוב ולא ברור מאליו.למדנו ונחשפנו למנהלי כספים שונים, לא רק באופי שלהם ושל הארגונים בהם עובדים, אלא גם בהכשרתם ומכך גם מיקומם בחברות ונקודות החוזק שכל אחד מביא עימו".

רו"ח דורון פולק-מנהל אגף הכספים , מפעל הפיס

"הקורס מהווה בדיוק את קפיצת המדרגה לתפקידי ניהול בעולם הכספים. פותח אופקים חדשים ומפגיש בצורה ישירה עם בכירי המשק ועם אלו ש"עשו את זה".
כמו כן מהווה הקורס פלטפורמת נטוורקינג בתחום הכספים, ומוכוון בעיקרו לפרקטיקה, דבר שהיה חדש עבורי.חומרי הלימוד והמרצים המגיעים כמעט כולם מן התחום העסקי נגישים באופן בלתי אמצעי ובאווירה אינטימית ופתוחה. חוויה נהדרת ומועילה".
רו"ח ירון שמעון - מנהל כספים וחשב, נובלוס די איקס בע"מ

 

 

 
 

השאירו פרטים ונחזור אליכם