השאירו את פרטיכם ואנו נחזור אליכם
שם מלא*
יש להקליד שם מלא

טלפון*
יש להקליד מספר טלפון

כתובת מייל
יש להקליד כתובת מייל תקינה

Invalid Input

Invalid Input

אומנות הפרזנטציה

כאן מדובר על תחום שהוא חיבור של אומנות הפרזנטציה . שכן, הגשה משכנעת ומעניינת של דברים היא סוג של אמנות. אם גם אתם סבורים שיש לכם את היכולת להגיש דברים באופן משכנע ומרתק, אך אתם זקוקים לכלים מסויימים ולסיוע, קורס אמנות הפרזנטציה הוא הפתרון האידיאלי בשבילכם.  

 

מדוע חשוב ללמוד את הנושא?

יש פעמים בהן אדם צריך לעמוד אל מול קהל ולהעביר כל מיני מסרים מורכבים או לשכנע קהל בדבריו, משימה זו אינה משימה קלה ופעמים רבות אותו אדם נתקל בפחדים, בחוסר יכולת לתעדף נושאים מסויימים בפרזנטציה ולהצליח להתאים אותה לקהל יעד ספציפי. כיוון שפרזנטציה היא חלק בלתי נפרד מעבודתם של סוכני מכירות רבים, מורים, מדריכים ומנהלים, חשוב ללמוד את אמנות הפרזנטציה. כלומר, כיצד להעביר את הפרזנטציה באופן משכנע, מרתק ומותאם לקהל היעד. שכן, איכות הגשת הנושא בו מעוניינים תשפיע במידה ניכרת על המכירות של מוצר או שירות מסויים, על שכנוע קהל המאזינים ברעיון מסויים או על שיתוף הקהל לגבי נושא מסויים.

 

אומנות הפרזנטציה

 

קורס אמנות הפרזנטציה

אם גם אתם מעוניינים בפרזנטציה יצירתית, מסקרנת וברורה אך אינכם יודעים כיצד להתחיל ולתכנן אותה או שאינכם מצליחים לעמוד ולהעביר את הדברים באופן בו אתם מעוניינים, בוודאי תשמחו לקרוא שנכון להיום יש לכם אפשרות להירשם אל קורס אומנות הפרזנטציה של מכון מגיד מבית האוניברסיטה העברית. בקורס זה הנחלק לעיוני ומעשי תלמדו את מודל ששת השלבים שעיקרו העברת מסרים באופן אפקטיבי. כיצד להתמודד עם פחד קהל והתנגדויות שונות. כיצד לנהל את זמן הפרזנטציה באופן יעיל, כיצד לשווק את עצמכם באופן היעיל ביותר, מהי חשיבה יצירתית וכמובן תתרגלו סימולציות הכוללות משוב, כולל סימולציית נאום בשלושים שניות.

אומנות הפרזנטציה

חשוב לברר אודות הקורס

טרם ההרשמה אל קורס אומנות הפרזנטציה חשוב לברר את הדברים הבאים:

  • המוסד אליו אתם נרשמים – חשוב לברר האם אותה מכללה או מוסד לימוד באמצעותו תלמדו את כל הקשור אל התחום הוא מוסד בעל מוניטין מוצלח המעסיק מרצים בעלי שם.
  • גמול – האם הקורס מוכר לגמול השתלמות
  • מתכונת – האם הקורס מוצע במתכונת ערב או במתכונת בוקר.
  • סיליבוס ומטרת הקורס – האם מטרת הקורס היא אכן המטרה שלכם והאם הסילבוס כולל את כל אותם נושאים חשובים אותם אתם מעוניינים ללמוד.
  • היקף – מהו היקף השעות של הקורס וכמות המפגשים.
  • שכר לימוד – מה עלות הקורס. האם קיימת מלגה או סיוע כספי אחר. האם ניתן להשתמש בכספי הפיקדון.
  • תעודה – מהי התעודה אותה תקבלו בסיום הקורס.

 

לסיכום, פרזנטציה היא אומנות וחשוב לרכוש כלים שונים ולעבוד עליה קשה מאוד על מנת לזכות באותה תוצאה מספקת של פרזנטציה איכותית ומקצועית שתרתק את קהל הצופים ותגרום להם לפעול. קורס אומנות הפרזנטציה יעזור לכם בתכנון המטרות, איסוף החומרים, הכנתם  והעברת הפרזנטציה באופן מרתק. שיהיה בהצלחה.