חיפוש

תכנית אחים אחיות וטרינריים

התוכנית אחים ואחיות וטרינריים - בוגרינו ממליצים

                                                        שיר כהן
 אל תוכנית הלימודים  אח\ו התכנית אח\ות וטרינריים - המלצת בוגרת התכנית ת וטרינריים של מגיד הגעתי לאחר מספר שנים של עבודה כאסיסטנטית במרפאה וטרינרית. הרגשתי כי זוהי הדרך בה אני בוחרת ורציתי להעמיק את הידע ולקבל הכשרה בתחום הטכנאות הווטרינרית. בתור חיפאית, הלימודים הצריכו ממני נסיעות ארוכות מדי יום אך התמורה הייתה שווה את המאמץ. תוכנית הלימודים המגוונת, המרצים המעולים והידע המקצועי שרכשתי אפשרו לי להפוך את העבודה ״הזמנית״ למקצוע של ממש. אני ממליצה גם למי שאינו מגיע מתחום הווטרינריה ואין לו ניסיון, אך יודע כי הוא מעוניין לבחור במקצוע שיגרום לו לקום מדי בוקר עם חיוך, ולחזור מדי ערב מסופק הביתה, להגיע ללמוד בבית החולים הווטרינרי את המקצוע הנפלא-אח/ות וטרינרי ולעשות שינוי בעולם הרפואה הווטרינרית.

 

 

התכנית אח\ות וטרינריים - - המלצת בוגרת התכנית

 נטע רוזן

בוגרת הקורס לאחים וטרינריים במכון מגיד עם החלטתי לגבי מקצוע זה התחבטתי זמן רב, בסופו של דבר הבנתי שמהאהבה האמיתית שלך לא ניתן לברוח.
לאחר חיפוש מעמיק ובחינת האפשרויות שעמדו בפניי הגעתי אל מכון מגיד. האמת היא שלא בדיוק ידעתי למה לצפות, מצאתי את עצמי לוקחת חלק בקורס רחב ומעמיק, שנתן לי את הידע הנחוץ והעיקרי ביותר לעתידי במקצוע, תוך לימוד מגוון נושאים ונקודות חשובות כך שיהיה לי כל הידע התיאורטי שאצטרך.
נכון, לא היה קל אבל היה שווה כל רגע של תסכול שלעיתים הגיע. כבר לפני תום לימודי התחלתי לעסוק בתחום, תקופת הכשרתי היתה קצרה וקלילה הופתעתי מכמה ידע צברתי וכמה אני מוכנה לעבודה. אז אין ספק שצריך לבוא מוכנים נפשית ללימודים, להבין שמדובר בדבר האמיתי וישנם נושאים קשים, אך בסופו של הקורס תבינו כמה הרווחתם. אני מאמינה שהקורס מסכם בצורה נהדרת את רוב הדברים בהם תתקלו כאחים וטרינריים ויתן לכם בסיס איתן לרכישת ידע נוסף בהמשך. אני ממליצה בחום על התוכנית הנפלאה.

 

 

 בר שמש  bar

האהבה העצומה לבע"ח היא הסיבה העיקרית שלמדתי בתוכנית אח\ות וטרינריים,  גם העניין ברפואה והרצון לעזור לבע"ח בכל דרך שהיא,עזרו לקבלת ההחלטה.

הלימודים היו מאוד מעשירים ונתנו כלים שימושיים המקנים לי יתרון בעבודה, והסביבה הלימודית בבית החולים הייתה מאוד מהנה

 לדעתי כל אדם שאוהב ומעריך בעלי חיים צריך להיות חלק מהתוכנית, אבל צריך להיות מוכנים לרגעים טובים ושמחים אך לצערי גם לרגעים ולמראות פחות יפים ועצובים. אבל זאת השליחות שבמקצוע.

 

 
 

השאירו פרטים ונחזור אליכם