חיפוש
 
 

השאירו פרטים ונחזור אליכם 

 

 

הצטרפו לניוזלטר

יש להקליד שם מלא

יש להקליד כתובת מייל תקינה

Invalid Input

בוגרינו ממליצים המכינה החרדית

יום טוב בלק בוגר ממליץ על המכינה , בעקבות לימודיו במכינה החרדית התקבל ללימודי משפטים באוניברסיטה העברית בירושלים

 

דוד גלבר בן 26 בוגר מחזור חדוד גלבר בן 26 בוגר מחזור ח
"אני בוגר ישיבה חרדית החלטתי כי ברצוני ללמוד לתואר אקדמי. הואיל ולא היה לי רקע בלימודי יסוד, נזקקתי למכינה קדם אקדמית כדי להשלים את הפערים. בחרתי במכינה החרדית של האוניברסיטה העברית בירושלים.

 

בפגישתי הראשונה עם צוות המכינה החרדית ערכתי שיחת תיאום ציפיות ומוטיבציה, ובעקבותיה התקבלתי למכינה החרדית של האוניברסיטה העברית בירושלים. הלימודים במכינה היו תובעניים ודרשו את המירב ממני ומחבריי לספסל הלימודים.

 

 

 

למדתי מתמטיקה, אנגלית אקדמית, ומיומנויות הכתיבה האקדמית. החלק הכי משמעותי עבורי היה הקורס ב"ממשל ופוליטיקה" של ד"ר עופר כסיף. בסוף הקורס היה עליי להגיש עבודת גמר שבה נדרשתי לכתיבה אקדמית עם דרישות נוקשות וללא התפשרות על המחקר ועל הניסוח המדויק. זה היה מאתגר מאוד.
בעזרת הישגיי במכינה התקבלתי לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית. היום אני לומד תיאוריות מרתקות על התפתחות האדם, וקורסי מבואות שונים. כל זה לא היה קורה אם הייתי מוותר על ההזדמנות ללמוד במכינה החרדית.

 

אני ממליץ בחום לכל צעיר חרדי המתעתד ללמוד לימודים אקדמיים ברמה גבוהה להתחיל את המסלול במכינה החרדית של האוניברסיטה העברית ולהשקיע בה את המיטב. זו הזדמנות של פעם בחיים


חיים גולדבלט, סטודנט למתמטיקה באוניברסיטה העברית

 

חיים גולדבלט, סטודנט למתמטיקה באוניברסיטה העברית

 

"סיימתי את המכינה החרדית של האוניברסיטה בקיץ 2017 . לפני המכינה לא ידעתי שארצה ללמוד מתמטיקה. רמת הידע שלי בתחום שאפה לאפס. במהלך המכינה גיליתי שהתחום ממש מדבר אליי בזכות סמיון גלפרין, המורה למתמטיקה. הצורה שבה הוא מלמד אפקטיבית ביותר למי שמקשיב לו וגם נותנת מושג כלשהו מהי מתמטיקה.
ולדימיר נמאנוב, המורה לפיזיקה, השקיע בנוסף לשעות השיעורים מזמנו החופשי ללמד אותנו חומר נוסף על מנת שאני ועוד מספר סטודנטים נוכל ללמוד ולהיבחן ב- 5 יחידות פיזיקה. 
אנדרו לנג, המורה לאנגלית, פיתח אצלי את החשיבה הביקורתית ואיפשר הצצה לעולם המדעי והאקדמי וכיצד הוא באמת עובד.
ליאת מייברג, המנהלת האקדמית, ממש השקיעה מזמנה לתת את האפשרויות הכי טובות בלימודים, וליצור נחיתה כמה שיותר רכה וטובה באקדמיה האוניברסיטאית.
מבחינה חברתית לא יכולתי לצפות לאווירה יותר נעימה, מקבלת ותומכת ממה שקיבלתי במכינה החרדית של האוניברסיטה העברית. זו הייתה בהחלט אחת השנים הטובות בחיי! "

 

מכינה חרדית